مقاله های پالادیوم کد

چند داستان از زندگی های انسان های موفق شنبه 25 فروردین 1397

شما درست به این دلیل روی کره ی خاکی حضور دارید که سفر قهرمانانه. خودتان را به عهده بگیرید و قهرمان درونتان را کشف کنید. با نکته هایی ارزشمند که در سفر زندگی می آموزید و با به کارگیری توانمندی های موثر وجودتان می توانید به رویا های ارزشمندتان واقعیت ببخشید و شادی واقعی و ماندگاری را بیابید که هر یک از ما به معنای واقعی خواستارش هستیم؛ هیچگاه برای دنبال کردن رویای ارزشمندتان دیر نیست؛ فرقی نمی کند که اکنون در چه موقعیتی قرار دارید یا چند ساله هستید.داستان واقعی از زندگی کسانی را در این مقاله نوشته ام که از وضعیت زندگی بسیار بدی برخوردار بودند و با کشف قهرمان درون خود به انسان هایی بزرگ تبدیل شدند.

اپلیکیشن truecaller چگونه شماره تلفن ها را بدست آورده است یکشنبه 14 آبان 1396

یکی از پایه گذاران اصلی سایت Truecaller یک ایرانی است به نام "نامی زرین قلم" که در سال 2009 در استکهلم سوئد تحت شرکتی با عنوان True software scandinavia ab نرم افزار Truecaller را توسعه داد.

باج افزار WannaCry + دانلود مستقیم آپدیت ها پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396

در چند روز اخیر باج‌ افزاری به نام‌های WannaCryptor، WannaCry یا Wana Decrypt0r در سرتاسر دنیا منتشر شده و با قابلیت خود انتشاری توانسته است بسیاری از رایانه‌ها را آلوده ساخته و در نتیجه سبب رمزنگاری فایل‌های اطلاعاتی شود؛ حسب اطلاعات کسب‌شده تاکنون بیش از ۵۰۰ مورد در کشور گزارش گردیده است.

سه اصل برای موفقیت های بزرگ ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1395

تعدادی از اصول نظامی را می توانید در کسب و کار استفاده کنید . اینها اصولی هستند که در طی قرن ها توسط فرماندهان بزرگ نظامی کشف شده و امتحان خود را در عمل پس داده اند .

مکان یابی دوستان در نسخه جدید واتس اپ به زودی شنبه 16 بهمن 1395

در نسخه جدید واتس اپ چندین ویژگی جالب از جمله مکان یابی لحظه ای دوستان قرار داده شده است. آن طور که گزارش شده است ویژگی مکان یابی لحظه ای به آن دسته از افرادی نمایش داده می شود

بهانه هایی برای عدم موفقیت ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1395

مردم چه فکری خواهند کرد؟ حقیقت محض این است که برای کسی اهمیت ندارد که شما مشغول انجام چه کاری هستید. زیرا هرکس به اندازه کافی در دنیای خودش مشغله دارد تا اینکه بخواهد فکرش را به فکر کردن در مورد

چگونه می توانیم اشیا گم شده را با استفاده از گوشی موبایل پیدا کنیم دوشنبه 11 بهمن 1395

تا حالا برای شما پیش آمده است که خودرویتان را در پارکینگی پرازدحام پارک کنید و فراموش کنید آن را دقیقا کجا پارک کرده اید؟ معمولا برای ما این اتفاق افتاده است. روش معمول برای پیدا کردن آن استفاده از ریموت دزدگیر خودرو و شنیدن آلارم آن هست. در ظاهر مشکل حل شده است ولی اگر سوییچ خودرو گم شود چه خواهید کرد؟ یک شرکت استارتاپی کالیفرنیایی یک دستگاه کوچک برای پیدا کردن هر نوع وسیله ای درست کرده است که با استفاده از اپلیکیشنی که بدین تا حالا برای شما پیش آمده است که خودرویتان را در پارکینگی پرازدحام پارک کنید و فراموش کنید آن را دقیقا کجا پارک کرده اید؟

چرا به وب سایت نیاز داریم شنبه 9 بهمن 1395

16 دلیل برای داشتن وب سایت در اینجا آورده شده است 1- بروشور آنلاین بسیاری از شرکت ها میلیون ها تومان خرج تهیه و توزیع بروشور می کنند که با داشتن یک وب سایت خوب دیگر لازم نخواهد بود هزینه ای زیادی شود. کاربران اینترنت بصورت 24 ساعته حاضر هستند چرا شما نباشید. میلیون ها نفر محصولات و خدمات شما را خواهند دید. 2- مشتریان بیشتر بیش از 2.4 بیلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند. تقریبا بسیاری از آنها حداقل یکبار خرید اینترتنی داشته اند و یا از خدماتی استفاده نموده اند . بدون داشتن وب سایت و در دنیای اینترنت بودن ثمره ای جز از دست دادن مشتریان نخواهد داشت . کاربران سرتاسر دنیا را به بازار خود هدایت کنید.