چرا به وب سایت نیاز داریم

چرا به وب سایت نیاز داریم

چرا به وب سایت نیاز داریم

نویسنده : ایمان محدثی

ارسال شده در تاریخ شنبه 9 بهمن 1395


16 دلیل برای داشتن وب سایت در اینجا آورده شده است 

1- بروشور آنلاین

 بسیاری از شرکت ها میلیون ها تومان خرج تهیه و توزیع بروشور می کنند که با داشتن یک وب سایت خوب دیگر لازم نخواهد بود هزینه ای زیادی شود. کاربران اینترنت بصورت 24 ساعته حاضر هستند چرا شما نباشید. میلیون ها نفر محصولات و خدمات شما را خواهند دید.

2- مشتریان بیشتر

بیش از 2.4 بیلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند. تقریبا بسیاری از آنها حداقل یکبار خرید اینترتنی داشته اند و یا از خدماتی استفاده نموده اند . بدون داشتن وب سایت و در دنیای اینترنت بودن ثمره ای جز از دست دادن مشتریان نخواهد داشت . کاربران سرتاسر دنیا  را به بازار خود هدایت کنید.

3- ارزش تجاری

امروزه اکثر مردم  انتظار دارند ، هر شرکتی وب سایت داشته باشد . کاربران با شنیدن نام محصول خاصی ، برای  کسب اطلاعت بیشتر از اینترنت استفاده می کنند . اگر شرکت شما وب سایت نداشته باشید ارزش تجاری شما پایین خواهد آمد و یا شاید با شرکت های دیگری قرارداد تجاری امضا کنید. شرکت طرف قرارداد ممکن است برای مشاهده خدمات یا محصولات شما آدرس وب سایت شما را سوال کند و در صورتی که وب سایت نداشته باشید ارزش تجاری شما پایین خواهد آمد. ارزش تجاری خود را بالا ببرید.

4-  تاثیر گذاری 

با داشتن یک وب سایت خوب خیلی از مردم شما را خواهند دید ، مطالب و محتوای وب سایت شما را مطالعه خواهند کرد که قطعا محتوای وب سایت شما در تصمیم گیری آنها تاثیر خواهد گذاشت و یا حتی باعث ارتقای سطح علمی آنها می شود. بی تاثیر نباشید.

5- چگونه ایم؟

با داشتن وب سایت متوجه خواهید شد که چقدر در نگاه مشتریان محبوب هستید. کدام محصول و یا سرویس بیشتر دوست داشتنی بوده است.  با آنالیز داده های دریافتی از آن نیز نقاط ضعف و قوت خود را خواهید شناخت .

6- همیشه در دسترس

شاید خیلی از شماها دوست داشته باشید همیشه کسب کارتان آماده سرویس دهی به مشتریان باشد  ولی بدون وب سایت هزینه گزافی را باید بپردازید . با راه اندازی وب سایت همیشه و بصورت 24 ساعت شبانه روز حضور دارید و آماده سرویس دهی با کمترین هزینه ممکن  هستید. 

7- ارتباط با مشتریان 

با راه اندازی وب سایت و بلاگ میتوانید مقاله های مرتبط با کسب کارتان را انتشار دهید و نظرات کاربران را در مورد آن جویا شوید . به نظرات کاربران پاسخ دهید و ارتباط بیشتری با آنها داشته باشید . می توانید بازخوردهای مشتری را بررسی کنید و محصول و یا سرویسی را بیشتر ارائه بدهید و یا سرویس یا محصول ضعیف را ارتقا دهید.

8- بازاریابی

اینترنت دنیای تازه ای را بسوی بازاریابی گشوده است . وب سایت شما بازارهای جدید را با روش های نوین بازاریابی جذب خواهد کرد .

9- پشتیبانی از مشتری

با استفاده از سیستم های تیکتینگ ، پشتیبانی از مشتری را ارزانتر و راحتر کنید . حتی می توانید از FAQ ( پرسش و پاسخ های متداول ) نیز استفاده کنید تا ذهن مشتریان ابهام زدایی گردد.به یاد داشته باشید بدون وب سایت پشتیبانی از مشتریان بسیار دشوارو هزینه بر است . شرکت های بزرگی از این قابلیت ها برای پشتیبانی از مشتری استفاده می کنند.

10 - از Gmail گوگل  و Email  یاهو استفاده نکنیم 

گوگل و یاهو خدمات ایمیل را بصورت رایگان در اختیار ما قرار می دهند .  به دو ایمیل palladiumcode@gmail.com و Info@palladiumcode.com  نگاه کنید ، کدام برای تجارت شما بهتر است ؟ ایمیل اول با دامین گوگل ارتباطی با مشتری برقرار نمی کند و این در حالی است که ایمیل با نام دامین شما ارزش شما را بالاتر خواهد برد . بدون داشتن وب سایت ایمیل با نام دامین شما ممکن نیست . حرفه ای باشید. 

11- ارسال خبرنامه

ارسال خبرنامه نامه برای مشتریان درباره آخرین محصولات و سرویس ها خیلی مهم می باشد . بسیاری از برند های بزرگ آن را انجام می دهند و موفق شدند . شما نیز می توانید انجام دهید و موفق شوید . مشتریان با دریافت خبرنامه به وب سایت شما بازخواند گشت . بدون وب سایت مشتریان ازآخرین  محصولات و سرویس های  شما آگاهی نخواهند داشت. 

12- علاقه و عادت 

ورزش کردن را دوست دارید ؟ عکاسی چطور ؟  موسیقی ؟ مسافرت رفتن ؟ بازی های کامپیوتری ؟ سینما و تئاتر ؟ خودروهای مدرن ؟ پس منتظر چی هستید ؟ همین الان سفارش ساخت وب سایت بدهید و درباره علاقه مندی های خود مطلب بنویسید. خیلی از مردم آن چیزهایی را دوست دارند که شما نیز دوست دارید . به زودی وب سایت شما بازدید های زیادی خواهد داشت و وقت آن می رسد که از آن درآمد کسب کنید.

13- ارتباط با وب مسترها

با داشتن وب سایت شما وب مستر هستید. وب سایت های بسیار زیادی وجود دارد با وب مسترها ارتباط برقرار کنید تا بازارهای جدید به روی شما باز شود . 

14- ایده های خود را بپرورانید

با داشتن وب سایت شما وب مستر هستید و ریئسی وجود ندارد . برای اجرای ایده خود از کسی اجازه نمی گیرید . دست شما باز است و ایده های خود را به بهترین شکل اجرا می کنید . کسی وجود ندارد که شما را متوقف کند به زودی هزاران کاربر ایده های شما را می پسندند . موفقیت نزدیک است.

15- کله گنده ها را شکست دهید 

شاید بارها شده است که خواسته باشید تجارت خود را شروع کنید . کله گنده های زیادی در تجارت شما وجود داشته اند و شما منصرف شده اید ، چرا که فکر می کردید مقابله با آنها بسیار دشوار است  راه حل آن داشتن وب سایت  زیبا با استراتژی ها نوین درپشت آن است . الان شما هستید که با تمرکز بر روی اهداف ، کله گنده ها را به زانو در آورید . 

16 - اعتماد بدست آورید

تا حالا شده است مشکلی در فروش داشته باشید ؟ یا کسی را متقاعد کنید که شما بهترین هستید. با داشتن یک وب سایت خوب ، این اعتماد بدست خواهد آمد.


نظرات شما برای ما فوق العاده مهم هستند. لطفا نظر خود را بفرمایید.


با نظردهی ما را حمایت کنید: