چگونه می توانیم اشیا گم شده را با استفاده از گوشی موبایل پیدا کنیم

چگونه می توانیم اشیا گم شده را با استفاده از گوشی موبایل پیدا کنیم

چگونه می توانیم اشیا گم شده را با استفاده از گوشی موبایل پیدا کنیم

نویسنده : ایمان محدثی

ارسال شده در تاریخ دوشنبه 11 بهمن 1395


تا حالا برای شما پیش آمده است که خودرویتان را در پارکینگی پرازدحام پارک کنید و فراموش کنید آن را دقیقا کجا پارک کرده اید؟ معمولا برای ما این اتفاق افتاده است. روش معمول برای پیدا کردن آن استفاده از ریموت دزدگیر خودرو و شنیدن آلارم آن هست. در ظاهر مشکل حل شده است ولی اگر سوییچ خودرو گم شود چه خواهید کرد؟ یک شرکت استارتاپی کالیفرنیایی یک دستگاه کوچک برای پیدا کردن هر نوع وسیله ای درست کرده است که با استفاده از اپلیکیشنی که بدین منظور برای  گوشی موبایل توسعه گردیده ، محل دقیق آن را به ما نشان می دهد. این شرکت کالیفرنیایی نام آن را TrackR ، گذاشته است که به نوبه خود روش تازه ای برای ردیابی در مقابل دیگر روش ها می باشد. استفاده از TrackR بسیار راحت است فقط کافی است که اپلیکیشن TrackR را روی گوشی خود نصب  و با دستگاه اتصال برقرار کنید. دستگاه را روی هر وسیله ای که برای شما ارزش داشته و ترس از گم شدنش را دارید قرار دهید. همه چیز آماده است تا در کمتر از چند دقیقه آن را پیدا کنید. 

این اولین وسیله ای نیست که بدین منظور ارائه شده است . سیستم های GPS نیز در ردیابی کمک کرده اند ولی گرانی استفاده از آن و شارژهای ماهیانه هر کسی را ناراضی میکند در مقابل TrackR بسیار ارزان بوده و بسیار کاربردی است.TrackR مراقبت ویژه ای از وسیله های ارزشمند شما خواهد کرد.

سناریوی خودرو را بار دیگر بخاطر آورید. فرض کنید خودروی شما به سرقت رود قطعا اتفاق تلخی است ولی با قرار دادن TrackR در گوشه ای از خودرو که قابل مشاهده نباشد و با اجرای اپلیکیشن TrackR ، از آخرین محل خودور با خبر  شوید. حالا نوبت به پلیس است که وارد عمل شود.

استفاده از TrackR محدودیتی ندارد. در هر سناریویی می توانید از آن استفاده کنید. فرزندان ما ارزشمندترین چیز برای ما هستند. کافی است TrackR را در جیب فرزند خردسالتان قرار دهید تا درصورتی که در مکان های شلوغ  از دست شما رها شد  به راحتی آنرا پیدا کنید. 

سناریوی های دیگر می تواند کیف پول شما ، سوییچ خودرو ، سالمندان مبتلا به آلزایمر و هر چیز با ارزش در زندگی شما باشد.
نظرات شما برای ما فوق العاده مهم هستند. لطفا نظر خود را بفرمایید.


با نظردهی ما را حمایت کنید: