مکان یابی دوستان در نسخه جدید واتس اپ به زودی

مکان یابی دوستان در نسخه جدید واتس اپ به زودی

مکان یابی دوستان در نسخه جدید واتس اپ به زودی

نویسنده : ایمان محدثی

ارسال شده در تاریخ شنبه 16 بهمن 1395


در نسخه جدید واتس اپ چندین ویژگی جالب از جمله مکان یابی لحظه ای دوستان قرار داده شده است. آن طور که گزارش شده است ویژگی مکان یابی لحظه ای به آن دسته از افرادی نمایش داده می شود که در گروه با آنان گفتگو کرده اید . این ویژگی توسط یکی از کاربران توییتر ارائه شده است. 

قطعا ویژگی هایی همانند این حریم خصوصی را زیرسوال خواهند برد ولی برای حفظ حریم خصوصی کاربران این ویژگی بصورت پیش فرض غیر فعال است .کاربران می توانند در تنظیمات واتس اپ آن را فعال نمایند.

شاید به مزاج آن دسته از کسانی که همیشه بهانه ها و دروغ هایی برای دیر رسیدن دارند خوش نیاید . شاید بارها شده است که این جمله را گفته باشیم " پنج دقیقه دیگه اونجام " و این در حالی است که محیط گرم خانه را هنوز ترک نکرده ایم . بهتر است از این پس بیشتر مراقب باشیم ،  فناوری ها مرتبا در حال رصد ما هستند. 

تصور میکنم خیلی از شما ها دوست ندارید که از جایی که هستید کسی سر در بیاورد ولی می توانید این ویژگی را در سناریوهای خاصی فعال کنید و از آن استفاده مفید ببرید. 

ویژگی های دیگری نیز در نسخه بعدی واتس اپ اضافه خواهد شد که از جمله آن می توان به ویرایش پیام هایی که فرستادیم اشاره کرد . شاید برای شما پیش آمده باشد که از روی ناراحتی و اعصبانیت پیامی را بفرستید و بعدا از آن کار  پشیمان شده باشید در این نسخه واتس اپ جای نگرانی نیست میتواتیم آن را حذف و یا ویرایش کنیم.ولی باید به یاد داشته باشید که پیام هایی را می توانید حذف و یا ویرایش کنید که هنوز خوانده نشده اند. پس زود تصمیم نگیرید.نظرات شما برای ما فوق العاده مهم هستند. لطفا نظر خود را بفرمایید.


با نظردهی ما را حمایت کنید: