درباره پالادیوم کد

شرکت طراحی وب سایت پالادیوم کد ( ارتباط گسترش صنعت کارون ماهشهر ) با بکارگیری نیروهای متخصص و جوان فعالیت خود را با امید به خدمت رسانی در حوزه فناوری و اطلاعات با نام خدا آغاز نمود. طراحی وب سایت نیازمند دانش مهندسی و به روز می باشد که هر گروهی باید با بینش کامل پا به این زمینه گذاشته تا بتواند خدمات ارزنده ای را به مشتریان گرانمایه تقدیم نمایند. شرکت طراحی وب سایت پالادیوم کد با استفاده از نوین ترین فناوری های وب و مبتنی بر استاندارد های کیفیت به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کند که امید است این امر باعث خشنودی مشتری عزیز گردد.ما بر این اصل اعتقاد داریم که کیفیت خدمات بر هر اصل دیگری ارجعیت دارد.


زمینه های کاری شرکت طراحی وب سایت پالادیوم کد : طراحی وب سایت

امروزه کمتر برندی را شاهد هستیم که از ابزار قدرتمندی همچون وب سایت استفاده نکرده واقدام به فروش کالا و یا خدمت مورد  نظرش نپرداخته باشد. وب سایت دروازه ورود به بازار شماست. تیم طراحی وب سایت پالادیوم کد، با بهره گیری از دانش روز و فناوری های موجود اقدام به طراحی وب سایت هایی حرفه ای می نماید.

بهینه سازی وب سایت

 بهترین مکان برای آنکه دیده نشوید صفحه ای غیر از صفحه اول گوگل است. رقبای شما در صفحه اول گوگل قراردارند و ترافیک وب سایت آنها روز به روز بالاتر می رود .این درحالی است که وب سایت شما حتی در صفحات پنجم و ششم مشاهده نمی شود این واقعا آزاردهنده است . راه حل آن افزایش ترافیک سایت بر اساس اصول سئو است.

بازاریابی اینترنتی

شما برای کسب کارتان وب سایتی زیبا وکامل ایجاد کرده اید ولی ازآن هیچگونه درآمدی نداشته اید و افسردگی تنها خروجی آن بوده است. کاربران اینترنت ازوجود شما آگاهی ندارند. راه حل شما در بازاریابی اینترنتی است. با برنامه های بازاریابی اینترنتی پالادیوم کد ابرازوجود کنید وازوب سایت کسب کارتان درآمد کسب کنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طبق آمار در سال 1394 ، حدود 40 میلیون نفر در ایران از گوشی های هوشمند استفاده می کنند . و آماری دیگر نشان داده است برخی از نرم افزارهای همراه ( اپلیکیشن ) ساده وکاربردی در حدود 40 هزار دانلود داشته اند . هم اکنون وقت آن رسیده است تا شما نیز پا پیش گذاشته ، وارد بازار داغ اپلیکیشن های موبایل شوید. 

طراحی مجدد سایت

وب سایت شما از نظر ظاهری قدیمی است ، آمار بازدید وب سایت شما به شدت پایین آمده است ، در مرورگر دستگاه هایی همانند موبایل و تبلت به هم ریخته است، رتبه خوبی در رنکینگ گوگل ندارد، مقاصد تجاریتان را پوشش نمی دهد، بارگذاری وب سایت خیلی طول می کشد ،کاربر پسند نیست پس شما نیاز به طراحی مجدد وب سایت دارید.